Obóz sportowy Czaplinek 2017

Klub Sportowy Werwa Szczecin zaprasza serdecznie dzieci i młodzież w wieku 10-15 lat na kolejny już wakacyjny obóz z cyklu Czaplinek na sportowo.

Podobnie jak w zeszłym roku wybierzemy się do serca Drawskiego Parku Krajobrazowego, oferującego mnóstwo aktywnych rozrywek i atrakcji. Nieskażona przyroda, czyste plaże, jezioro Drawsko, a także słynna z najpiękniejszych szlaków wodnych Drawa to nasz tegoroczny cel.

Na uczestników obozu czeka mnóstwo atrakcji, między innymi:

  • Rajdy za motorówką na bananie lub ciachu — zapewniająca dzieciom niesamowitą frajdę przejażdżka po j. Drawskim za superszybką motorówą. Zdjęcia z przejażdżki z zeszłorocznego obozu można obejrzeć w naszej fotogalerii.
  • Leśne manewry z bronią PaintBall — najpierw zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa, następnie nauka obsługi broni PaintBall i wkońcu długo wyczekiwane strzelanie z farby - wszyscy uczestnicy przechodzą kolejno specjalną leśną ścieżkę komandosa, na której ukryte są cele do trafinia. Wszystko odbywa się pod bacznym okiem instruktora.
  • Mini rajdy rowerowe pięknymi szlakami otuliny Drawsiego Parku Krajobrazowego — pensjonat "Marina Templariusz" w którym jesteśmy zakwaterowani, zapewnia rowery na cały okres naszego pobytu.
  • Wizyta w Parku Linowym "Tarzania Czaplinek" — do przejścia aż 4 bardzo ciekawe trasy. Bardzo miła i fachowa obsługa nowego Czaplineckiego kompleksu zapewni uczestnikom przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO i dużo emocji!
  • Wodne manewry ratownicze — udzielanie pomocy ludziom w wodzie przy użyciu pływającego sprzętu ratowniczego. Do dyspozycji mamy dwa małe RIB-y — małe pontony z silnikami! oraz całe j. Drawskie. Sporo ciekawej wiedzy o budowie łodzi, obsłudze silnika w motorówce, zasadach bezpiecznego pływania sprzętem motorowodnym.
  • Wycieczki kajakowe po j. Drawskim - do naszej dyspozycji 10 niezatapialnych kajaków dwuosobowych. Tym razem bez silnika, a za pomocą ramion, będziemy zwiedzać zakamarki pięknego j. Drawskiego. Kto wie, może w tym roku dopłyniemy do Drawy?
  • NOWOŚĆ W TYM ROKU! — podwodna przygoda w Centrum Nurkowym w Ińsku. Całodniowa wycieczka nad J. Ińsko, podczas której każdy uczestnik rozpocznie swoją przygodę z prawdziwym nurkowaniem! Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów PADI małżeństwa M i K. Zasadzkich każdy obozowicz będzie mógł zanurkować z aparatem do oddychania pod wodą!
  • W programie również niedzielna msza św. 27 VIII (Rodzice decydują o uczestnictwie dziecka we mszy), a w ciągu całego pobytu sporo gier i zabaw, zajęć ogólnorozwojowych, konkursów, a także wspinanie po ściance z asekuracją (skałka), dyskoteka i ognisko z kiełbaskami.

Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem NNW i OC także wysokiego ryzyka. W cenie obozu pozostaje również transport autokarem do Czaplinka i z powrotem oraz do Ińska i z powrotem.

Termin obozu to 21-27 sierpnia 2017 r., a całkowity koszt - 1.090 zł. Rezerwacja miejsc do dnia 30 czerwca 2017r. drogą mailową lub telefonicznie. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki w wysokości 350 zł.

ZAPRASZAMY!!!

Transport uczestników obozu zapewnia firma NOR-BIS.

Wyjazd 21.08.2017r. — zbiórka godz. 12:00 parking autobusowy vis-a-vis Pływalni Olimpijskiej Floating Arena przy ul. Wąskiej w Szczecinie.
Powrót 27.08.2017r. ok. godz. 17:00 (miejsce powrotu j.w.)

Do zobaczenia wkrótce!!!
Nie zapomnijcie zabrać dobrych humorów na drogę :)

Załączniki